ارتقاء ، بروزرسانی  و طراحی انواع ماشین های فرز سی ان سی، ماشین های تراش سی ان سی، فرز مولتی اسپیندل، تراش های چند محور، ماشین های فرز با تعویض ابزار و سیستم های چند محور، تعویض کنترلر سی ان سی، تعویض موتورها و خطکش ها و اورهال ماشین، بروز رسانی ماشین به حالت های دلخواه  و کاربری های خاص، اضافه کردن قابلیت های خاص به ماشین های تراش سی ان سی و ماشین فرز سی ان سی از جمله فعالیت های ما می باشد. طراحی ماشین و تجهیزات جانبی، تعویض ابزار های خاص و سیستم های روتاری از جمله دیگر فعالیت های ما می باشد..
اگر در کارگاه یا کارخانه شما یک ماشین سی ان سی قدیمی است و قصد بروزرسانی ان را دارید، بهترین انتخاب برای شما برای ارتقاء سیستم تجهیزات و راهکارهای شرکت پارس اتوماسیون می باشد. .

بازار و صنعت ماشین ابزار به شدت در حال رشد و شکوفایی می باشد و همه روزه فناوری های مدرن وپیچیده ای به این صنعت اضافه می گردد تا بهبود کارایی سیستم و مصرف انرژی را ارتقاء داده و پیچیدگی های سیستم را کاهش بدهد برای مثال در نمودار زیر پیش بینی میزان رشد بازار ماشین ابزار (Machine Tool) در ایالات متحده را نشان می دهد که از سال 2005 تا 2025 میزان رشد را نشان می دهد. . همانطور که در نمودار ملاحظه می گردد بیشترین سهم بازار مربوط به ماشین های تراش (Lathe cnc) و فرز سی ان سی (Milling cnc) می باشد.

سهم بازار و میزان رشد صنعت ماشین ابزار در ایالات متحده

 راهکار های ارائه شده توسط شرکت پارس اتوماسیون از بروزترین فناوری های روز اروپا با بهترین قیمت رقابتی برخوردار است و با بهره گیری از آن بهبود کارایی ماشین سی ان سی به خوبی ملموس خواهد بود. رنج وسیعی از محصولات مصرفی  توسط ماشین های سی ان سی فرز و تراش و انواع دیگر ماشین های سی ان سی تولید مر گردد..

مثال هایی از کالاهای تولید شده به روش اتوماسیون مدرن:

ظرف آشپزخانه تولید شده با ماشین سی ان سی فرز

پس از پروسه تولید اولیه ظروف، کف انها به کمک ماشین های فرز سنتر تراشکاری شده و یک سطح زیبا و یکنواخت حاصل می گردد.

لیوان شیشه ای تولید شده با ماشین CNC

وسایل شیشه ای بسیاری از قبیل لیوان ها و ظروف توسط قالب تولید می گردد. قالب های شیشه به کمک ماشین های فرز بسیار دقیق تولید می گردد.

تولید اسباب بازی های پلاستیکی با اتوماسیون مدرن

به کمک ماشین های فرز سی ان سی، قالب های بسیار دقیقی ساخته می شود که با تزریق پلاستیک مذاب(ماشین تزریق پلاستیک) قطعات پلاستیکی حاصل می گردد.

رینگ خودرو تولید شده با CNC فرز و تراش CNC

رینگ های جدید که بدنه ای آلومنیومی و ظاهری زیبا دارند، پس از تولید اولیه به کمک ماشین های فرز و تراش با تراشکاری و فرزکاری وسپس ابکاری نهایی ظاهری زیباتر و همچنین شکلی ایرودینامیک و متوازن دارند.

کلید و سویچ تولید شده به روش اتوماتیک و با CNC

در سیستم های اتوماسیون مدرن که توسط پارس اتوماسیون ارائه می گردد می توان با ماشین های سی ان سی فرز پیشرفته انواع کلید و سویچ را تولید کرد.

شیر گازی (ball valve) تولید شده با ماشین تراش

پس از تولید اولیه بدنه شیر، محل رزوه ها به کمک یک ماشین تراش سی ان سی روی بدنه خام اصلی بوجود می اید و می توان شیر به یک قطعه دیگر متصل کرد.

میل لنگ خودرو که به کمک فناوری ماشین ابزار و با CNC تولید شده است

کی از مهمترین صنایع مصرف کننده ماشین ابزار، صنعت خودرو سازی می باشد که به کمک استفاده از فناوری های مدرن و صنعت ماشین ابزار، میزان دقت و کیفیت محصولات بسیار افزایش یافته و بهره وری را افزایش می دهد. تقریبا در تمامی قسمت های خودرو های امروزی از ماشین ابزار و سی ان سی استفاده می شود. از ماشین تراش سی ان سی و فرز سی ان سی گرفته تا ماشین های برش و ربات جوشکار و قالب های پیشرفته و پرس های تمام اتوماتیک و ...

در زمینه ماشین ابزار و ماشین های سی ان سی شرکت پارس اتوماسیون همواره خدمات و راه کار های متنوعی مطابق با بروزترین فناوری های روز دنیا ارائه می دهد.
  مشاوره در زمینه اتوماسیون ماشین ابزار و ماشین های مدرن
  طراحی ماشین های خاص صنعتی
  اجرا انواع پروژه ها در زمینه اتوماسیون ماشین های فرز و تراش و ماشین های خاص
  اجرای کامل پروژه  (طراحی، شبیه سازی، ساخت و بهره برداری)
  ارائه بهترین راه حل با مناسب ترین قیمت برای صنعت ماشین ابزار

در بخش های زیر می توانید برخی از نمونه راهکار ها و راه حل های ما برای بهبود خطوط صنعتی و تولیدی را مشاهده نمایید.

turning cnc machine

turning cnc machine ring production turning cnc machine Automatic Lathe Automatic turning cnc machine

milling cnc application

    3 axis milling cnc Milling cnc machine