شرکت پارس اتوماسیون به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه اتوماسیون صنعتی و سیستم های Motion control و CNC  راه حل ها و راهکار های جامعی در حوزه های مختلف اتوماسیون صنعتی ارائه می کند. از جمله مهمترین زمینه های کاری شرکت پارس اتوماسیون هوشمند سازی خطوط تولید، ارائه محصولات اتوماسیون صنعتی ، ارائه خدمات و سیستم های CNC و Motion Control می باشد.
:

machine tools

شرکت پارس اتوماسیون به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه اتوماسیون صنعتی و...

Industrial Automation

ا توماسیون کارخانجات یا به عبارتی اتوماتیک کردن کارخانجات عبارت است از مجموعه امکانات سخت...

پارس اتوماسیون  در ارائه هر راه حل و راهکار  همواره موارد زیر را درنظر می گیرد:

استفاده موثر تر از نیروی انسانی و کاهش فشار کار
افزایش بهره وری سیستم
بهبود کیفیت تولید
کاهش استهلاک ماشین آلات
افزایش راندمان تولید
کاهش هزینه های اپراتوری
رفع مشکل کمبود نیروی متخصص
بهبود ایمنی سیستم و نیروی انسانی
کاهش زمان تولید محصول
تکرارپذیری سیستم و کاهش خطاهای ناشی از پروسه تولیدی
کنترل کیفیت دقیق‌تر
کاهش میزان ضایعات (waste)
ارتباط (Link) سامانه تولید با سامانه های فروش و بازرگانی و مدیریتی

 شرکت پارس اتوماسیون با بهره گیری از تجربه چندین ساله خود و اجرای بیش از صدها پروژه در زمینه های مختلف اتوماسیون صنعتی از قبیل اتوماسیون صنعت شیشه، اتوماسیون صنعت چوب و ماشین های منبت چوب، صنعت ساختمان، ماشین های سی ان سی Drilling و cutting، سی ان سی برش پلاسما، اتوماسیون خط تولید مانند خط تولید و بسته بندی کیک و کلوچه ، خم میلگرد و لوله، دستگاه تولید پلاستیک و سلفون، سنگ نمای ساختمان و کفپوش های تزئینی و بسیاری صنایع دیگر فعالیت دارد.
مثال هایی از کالاهای تولید شده به روش اتوماسیون مدرن:

سنگ کف سالن تولید شده با ماشین واترجت

در این محصول که تمامی رنگها طبیعی بوده و بصورت اتوماتیک توسط ماشین CNC برش واترجت (Waterjet)  تولید شده است. پس از تولید قطعات توسط اپراتور دستگاه قطعات در کنار هم قرارداده شده و یک کف پوش زیبا تولید خواهد شد.

شیشه خودرو تولید شده با ماشین CNC

شیشه خودرو توسط یک ماشین برش شیشه سی ان سی تولید می گردد. شکل شیشه توسط نرم افزار های CAD/CAM به ماشین منتقل شده و پس از اجرا در ماشین شیشه خودرو تولید می گردد. این شیشه پس از برش فرایند های دیگری را طی می کند تا نهایتا روی خودرو نصب گردد.

اسکلت فلزی تولید شده به روش اتوماتیک

تمامی قطعات این سازه عظیم توسط ماشین های سی ان سی برش پلاسما (Plasma Cutting) برش خورده و سپس توسط اپراتور ها و یا ربات های جوشکار به یکدیگر متصل می گردند. تمامی این پروسه در نرم افزار های طراحی و ماشینکاری (CAD/CAM) مدیریت می شود.

برای مثال:
اگر خط تولید کارخانه یا کارگاه شما (برای مثال خط تولید و بسته بندی لبنیات) نیاز به روز رسانی دارد و یا سرعت تولید پایین می باشد، ما راه حل های متنوعی برای بهبود آن ارائه خواهیم کرد و با ارتقاء قسمت های مکانیکی، سخت افزاری و یا نرم افزاری بهره وری و سرعت خط تولید را ارتقاء خواهیم داد. اگر ماشین صنعتی دارید (برای مثال ماشین بسته بندی ) که سرعت تولید پایینی دارد و یا می خواهید انرا ارتقاء بدهید ما به شما این خدمات را ارئه می دهیم.  اگر نیاز به ماشین سی ان سی خاص دارید و یا CNC پانچ شما دچار اشکال شده است، ما در کمترین زمان ممکن بهترین راه حل را به شما ارائه خواهیم کرد اگر شما یک محصول خاص دارید که می خوهید برای بسته بندی آن یک خط تولید طراحی کنید ما به شما این خدمات را ارائه می کنیم. برای شما یک ماشین مطابق نیاز محصول طراحی می کنیم تا با بیشترین میزان هوشمند سازی و بصورت اتوماتیک کار مورد نظر را اجرا کند.

پارس اتوماسیون همواره خدمات و راه کار های متنوعی مطابق با بروزترین فناوری های روز دنیا ارائه می دهد.
  مشاوره در زمینه اتوماسیون صنعتی
  طراحی مکانیزم های صنعتی
  اجرا انواع پروژه های صنعتی
  اجرای کامل پروژه  (طراحی، شبیه سازی، ساخت و بهره برداری)
  ارائه بهترین راه حل با مناسب ترین قیمت

در بخش های زیر می توانید برخی از نمونه راهکار ها و راه حل های ما برای بهبود خطوط صنعتی و تولیدی را مشاهده نمایید.