انواع مصنوعات چوبی از قبیل پایه مبل، تاج کمد، تخت خواب، سرویس سیسمونی نوزاد، میز و صندلی چوبی، کمد دیواری، کابینت، وسایل بازی نوزادان، وسایل و تجهیزات اشپزخانه، سرویس مبلمان و بسیاری دیگر از تجهیزات و مصنوعات چوبی بصورت تمام اتوماتیک توسط ماشین سی ان سی، ماشین وکیوم و ماشین های دیگر صنایع چوب تولید می گردد. شرکت پارس اتوماسیون به عنوان فعالترین تامین کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی در زمینه ماشین های CNC در تمامی ماشین های سی ان سی چوب خدمات متنوعی را ارئه می کند.

مصرف چوب در دکوراسیون داخلی منزل

 شرکت پارس اتوماسیون با بهره گیری از تجربه چندین ساله خود و اجرای بیش از صدها پروژه در زمینه های مختلف صنعت چوب در زمینه های متنوعی فعالیت می کند

مثال هایی از کالاهای تولید شده به روش اتوماسیون مدرن:

مهره شطرنج تولید شده باخراطی چوب

تمام مهره ها با دستگاه سی ان سی خراطی 3 محور (Wood turning) تولید شده است. این ماشین قابلیت های زیادی در تولید احجام دوار از قبیل پایه های مبل، ستون های جانبی و نقش های برجسته چوبی دارد.

درب منزل تولید شده با سی ان سی چوب

در این محصول علاوه بر درب چوبی که با CNC منبت تولید شده است، برش شیشه ها نیز با دستگاه CNC برش شیشه تولید شده است. تمام طراحی ها در کامپیوتر انجام شده و توسط ماشین سی ان سی اجرا شده است

کنسول چوبی تولید شده با سی ان سی حکاکی چوب

بدنه این کنسول و آینه آن تمام توسط ماشین سی ان سی تولید شده است. اتون های جانبی در طرفین آینه با دستگاه خراطی چوب تولید شده است

مجسمه چوبی تولید شده با ماشین CNC پیکره تراش

در مرحله اول یک اسکنر صورت فرد را اسکن کرده و سپس مدل کامپیوتری صورت شخص استخراج می شود. در مرحله بعد این طرح توسط ماشین سی ان سی اجرا شده و ماشین پیکره تراش محسمه چوبی را تولید می کند.

کاربرد چوب در دکوراسیون داخلی

با کمک سیستم های اتوماسیون مدرن و ماشین الات CNC پیشرفته و هر ایده جهت دکوراسیون داخلی و بیرونی به واقیت نزدیک می باشد و به کمک ماشین های اتوماتیک صنعت چوب پیاده سازی می گردند.

قاب های آینه چوبی تولید با CNC های منبت

یکی از مصنوعات چوبی پر طرفدار قاب عکس و قاب آینه و قاب های دکوری می باشد که توسط ماشین های مبنت سی ان سی چوب تولید می گردد. توسط نرم افزار های طراحی مثل راینو و کتیا طراحی را انجام داده و توسط ماشین CNC قطعه را تولید می کنند.

پارس اتوماسیون همواره خدمات و راه کار های متنوعی برای پیچیده ترین ماشین های صنعت چوب ارائه می کند.
  ماشین منبت و حکاکی چوب 3 محور و چهار محور
  ماشین روتاری (rotary four axis cnc machine) چوب
  ماشین های الیت زن و مولتی اسپیندل
ماشین های وکیوم PVC صنعت چوب
  ماشین های Drilling خاص

در بخش های زیر می توانید برخی از نمونه راهکار ها و راه حل های پارس اتوماسیون برای بهبود خطوط صنعتی و تولیدی را مشاهده نمایید.

rotary 4 axis cnc machine

ماشین های سی ان سی روتاری چوب چهار محور

wood engraving cnc machine

ماشین منبت چوب، سی ان سی منبت چوب، ماشین سه محور منبت و ماشین چهار...

wood turning cnc

ماشین خراطی سی ان سی چهار محور، ماشین خراطی cnc چوب سه محور و ماشین...

cnc router

ماشین سی ان سی روتر چوب جهت برش انواع چوب و MDF، برش نئوپان و...