انواع ماشین صنعتی دوخت پارچه، ماشین های سی ان سی برش پارچه، ماشین های چاپ روی پارچه، ماشین های نخریسی و بسیاری ماشین های دیگر جز ماشین های صنعت نساجی می باشد.

صنعت نساجی به عنوان یکی از قدیمی ترین صنایع ایران می باشد که از دیرباز مورد استفاده مردمان قرار می گرفته است. ساخت انواع نخ و انواع پارچه از دیرباز مورد استفاده عموم بوده است. با پیشرفت تکنولوژی و صنعتی شدن جوامع و افزایش مصرف منسوجات نساجی و پارچه نیاز به استفاده از فناوری و ماشین الات در این صنعت روز به روز بیشتر شده است.

 راهکارهای پارس اتوماسیون در صنعت نساجی
 راهکارهای پارس اتوماسیون در صنعت نساجی

نخریسی در ایران سابقه ای دیرینه دارد و جرء قدیمی ترین صنایع ایران می باشد

 شرکت پارس اتوماسیون به عنان یکی از شرکت های فعال در حوزه ارائه خدمات اتوماسیون ماشین نساجی به شرکت های این بخش صنعت اجرای پروژه های مختلف و همچنین تامین تجهیزات اتوماسیون صنعتی را مد نظر قرار داده است. از جمله ماشین های سی ان سی مخصوص صنعت نساجی مانند ماشین های دوخت و برش پارچه که امروزه بسیار گسترش یافته اند.

مثال هایی از کالاهای تولید شده به روش اتوماسیون مدرن که توسط شرکت پارس اتوماسیون ارائه شده است:

دوخت لباس به کمک ماشین های تمام اتوماتیک

در این پروسه دوخت لباس بصورت اتوماتیک توسط ماشین  CNC انجام می گیرد و نوع نخ، میزان کوک و نحوه دوخت بصورت تمام اتوماتیک در کامپیوتر طراحی می گردد.

دوخت تشک به کمک ماشین CNC دوخت پارچه

انواع طرح های متنوع توسط کامپیوتر طراحی شده و به کمک ماشین CNC دوخت تمام اتوماتیک روی پارچه اجرا می گردد. پارس اتوماسیون در این زمینه نرم افزار ها و راهکارهای جامعی ارائه می کند.

چاپ روی پارچه با ماشین های صنعتی

به کمک کلیشه های چاپ و یا شابلن های مخصوص رنگ را روی پارچه کشیده و طرح چاپ می گردد. این پروسه مانند روش سنتی ولی به کمک ماشین آلات انجام می گیرد.

امروزه با صنعتی شدن پروسه های دوخت و نساجی، شرکت پارس اتوماسیون به عنوان یکی از شرکت های فعال در زمینه تامین تجهیزات فنی و ارائه خدمات فنی مهندسی به شرکت های صنعتی، راهکارهای متنوعی در اختیار این بخش صنعت قرار داده است.

در زمینه ماشین های صنعت نساجی شرکت پارس اتوماسیون همواره خدمات و راه کار های متنوعی مطابق با بروزترین فناوری های روز دنیا ارائه می دهد.
  مشاوره در زمینه اتوماسیون ماشین های دوخت قدیمی و تبدیل انها به ماشین های مدرن
  طراحی و تولید ماشین های خاص صنعت نساجی
  اجرا انواع پروژه ها در زمینه اتوماسیون کارخانه های نساجی
  اجرای کامل پروژه  (طراحی، شبیه سازی، ساخت و بهره برداری)
  ارائه بهترین راه حل با مناسب ترین قیمت برای صنعت نساجی
  بروز رسانی ماشین های نخ پیچ و Cops winder به سیستم های جدید

در بخش های زیر می توانید برخی از نمونه راهکار ها و راه حل های ما برای بهبود خطوط صنعتی و تولیدی را مشاهده نمایید.

Textile printing CNC machine

SWING MACHINE SWING CNC MACHINE printing application by Power-L

Industrial Sewing CNC machine

SWING MACHINE SWING CNC MACHINE printing application by Power-L