انواع ماشین های چسب ریزی، ماشین های تزریق فوم، ربات های چسب ریزی و همچنین بروزرسانی ماشین های تزریق و Dispensing از جمله فعالیت های شرکت پارس اتوماسیون می باشد. طراحی و ساخت ماشین و ربات های مخصوص چسب ریزی و مخازن و پمپ های صنعت چسب ریزی  از جمله دیگر فعالیت های ما می باشد..

صنعت چسب ریزی بسیار پر کاربرد بوده و در بسیاری از زمینه ها از ماشین های چسب ریزی و تزریق فوم و Dispensing استفاده می شود. یکی از مهمترین کاربرد های ماشین های تزریق چسب در صنعت خودرو می باشد. برای مثال در قسمت تولید و مونتاژ موتور خودرو یکی از مهمترین مراحل چسب ریزی سرسیلندر می باشد.

بدنه ساختمان و ستون پل های بتونی که با میلگرد ساخته می شود توسط دستگاه های اتوماتیک تولید می شود

چسب ریزی سرسیلندر موتور خودرو قبل از مونتاژ

 راهکار های ارائه شده توسط شرکت پارس اتوماسیون از بروزترین فناوری های روز اروپا برخوردار است و با بهره گیری از آن بهبود کارایی ماشین به خوبی ملموس خواهد بود. رنج وسیعی از محصولات مصرفی  توسط ماشین های تزریق چسب، تزریق فوم، چسب ریزی و دیسپنسینگ تولید مر گردد..

مثال هایی از کالاهای تولید شده به روش اتوماسیون مدرن که توسط ماشین الات و کنترلر های CNC پارس اتوماسیون تولید می گردد:

خم کردن میلگرد توسط ماشین های سی ان سی خاموت زن

چسب ریزی برد های SMD برای نگه داشتن قطعات

ماشین CNC تمام اتوماتیک در نقاط مشخصی بصورت قطره ای مقدار مورد نیاز چسب را قرار می دهد تا این چسب قطعات رو روی برد الکترونیکی ثابت نگه دارد.

میز و صندلی با لوله های استیل به روش خم اتوماتیک و دقیق

تولید فیلتر هوای ماشین با کمک سی ان سی چسب ریزی

فوم پلی اورتان اطراف فیلتر هوای ماشین(فوم نارنجی رنگ) توسط یک ماشین سی ان سی مخصوص که مجهز به سیستم های خاص تزریق فوم می باشد در اطراف کاغذ های مخصوص ریخته شده و سپس خشک می شود

میز و صندلی با لوله های استیل به روش خم اتوماتیک و دقیق

تزریق فوم (پی یو) در درب تابلو برق و جعبه تقسیم با CNC

برای جلوگیری از نقوذ گرد و غبار و رطوبت به داخل تابلو برق ها و جعبه تقسیم ها، اطراف درب انها را با فوم پلی اورتان پوشش می دهند تا هنگام بسته شدن درب از نفوذ گرد و غبار و رطوبت به داخل آنها جلوگیری شود.

ماشین های تزریق ، ربات تزریق چسب و فوم و ماشین های Dispensing مخصوص ارائه شده توسط شرکت پارس اتوماسیون به عنوان بهترین راه حل برای صنعت چسب ریزی و تزریق فوم می باشد. همچنین تامین تجهیزات مخصوص چسب ریزی از قبیل کنترلر سی ان سی چسب ریزی (Dispensing CNC Controller) مخصوص، نازل چسب ریزی و طراحی ماشین های خاص بخش دیگری از فعالیت های شرکت پارس اتوماسیون در صنعت می باشد.

در زمینه ماشین های چسب ریزی سی ان سی شرکت پارس اتوماسیون همواره خدمات و راه کار های متنوعی مطابق با بروزترین فناوری های روز دنیا ارائه می دهد.
  مشاوره در زمینه اتوماسیون ماشین چسب ریزی و ماشین های مدرن صنعتی
  طراحی ربات های چسب ریزی و ماشین های خاص صنعتی
  اجراء  انواع پروژه ها در زمینه اتوماسیون ماشین های چسب ریزی سی ان سی (dispensing cnc )
  اجرای کامل پروژه  (طراحی، شبیه سازی، ساخت و بهره برداری)
  ارائه بهترین راه حل با مناسب ترین قیمت برای صنعت تزریق فوم(PU dispensing )

در بخش های زیر می توانید برخی از نمونه راهکار ها و راه حل های ما برای بهبود خطوط صنعتی و تولیدی را مشاهده نمایید.

dispensing cnc machine

CNC Dispensing machine CNC Dispensing machine CNC Dispensing machine Dispensing cnc by Tex Power-L series...