ماشین سی ان سی برش هواگاز، سی ان سی برش پلاسما، سی ان سی لوله بر، برش قوطی با سی ان سی، ماشین های برش واترجت، ماشین برش پلاسما پرتابل، ماشین برش هواگاز پرتابل، ماشین های برش در ابعاد های مختلف و با قابلیت های مختلف از جمله  ماشین های صنعت ورق و برش (sheet metal ) می باشد. شرکت پارس اتوماسیون راه حل های بسیار کامل و جامعی برای این بخش صنعت ارائه می کند. همکاری با بسیاری از تولید کنندگان و ماشین سازان صنعت فلزات و ورق  و sheet metal موجب شده که بهترین و مدرنترین تجهیزات روز بازار توسط شرکت پارس اتوماسیون در این بخش صنعت ارائه گردد.

.  با استفاده از نرم افزار CAD/CAM مخصوص صنعت برش ورق  که توسط تیم نرم افزاری شرکت پارس اتوماسیون طراحی و تولید شده است، پروسه های ماشین کاری و طراحی شما بسیار کاهش یافته و موجب افزایش بهره وری در کارگاه یا کارخانه شما خواهد گردید.

اگر یک ماشین برش پلاسما دارید که اپرانور ماشین باید طرح های متنوعی را در زمان گوتاه تولید کند. با سیستم نرم افزاری و کنترلر های سی ان سی برش  شرکت پارس اتوماسیون مدت زمان پروسه اپراتوری ماشین بسیار کاهش خواهد یافت زیرا اپراتور فقط با چند کلیک ساده و بدون داشتن دانش بالایی در خصوص طراحی، ماشین کاری و جی کد (g code)  فایل را تبدیل به جی کد کرده و به کنترلر ارسال می کند. و سپس به کمک کنترلر این فایل را برش می دهد.

سازه فلزی تولید شده با ماشین های CNC و اتوماسیون هوشمند

 شرکت پارس اتوماسیون با طیف گسترده ای از راه حل ها، محصولات، ماشین الات و نرم افزار ها در این بخش صنعت فعالیت می کند. ما همواره در تلاش هستیم تا سیستمی پیاده کنیم که کاربر قادر باشد با کمترین دانش فنی و در کمترین زمان ممکن پروسه طراحی را تمام کرده و به تولید منجر شود.

مثال هایی از کالاهای تولید شده به روش اتوماسیون مدرن:

سازه فولادی تولید شده با تکه های ورق فولادی

مسیر لوله ای شکل ابتدا با بصورت گسترده طراحی می گردد، سپس ورق های گستره با نرم افزار مخصوص برش به فایل های قابل خواندن توسط کنترلر CNC تبدیل شده و کنترلر اقدام به برش ورق های فولادی می کند. در انتها ورق های برش خورده را مجددا با دستگاه خم، خم کرده و توسط ربات جوشکاری به  یکدیگر متصل می کنند.

سه راهی تولید شده با ماشین CNC برش پلاسما

به کمک ماشین سی ان سی برش لوله (Pipe cutting cnc machine) قسمت هایی از لوله را برش زده و سپس لوله های برش خورده را به توسط اپراتور انسانی یا ربات جوشکار به یکدیکر متصل می کنند. در این سیستم، کیفیت برش و دقت جوشکاری بسیار اهمیت دارد.

اسکلت فلزی تولید شده به روش اتوماتیک

تمامی قطعات این سازه عظیم توسط ماشین های سی ان سی برش پلاسما (Plasma Cutting) برش خورده و سپس توسط اپراتور ها و یا ربات های جوشکار به یکدیگر متصل می گردند. تمامی این پروسه در نرم افزار های طراحی و ماشینکاری (CAD/CAM) مدیریت می شود.

 
پارس اتوماسیون همواره خدمات و راه کار های متنوعی مطابق با بروزترین فناوری های روز دنیا ارائه می دهد.
    طراحی و مشاوره در زمینه بهبود فرایند های برش و ماشین های برش سی ان سی
    آموزش و تامین نرم افزار های مخصوص صنعت برش از قبیل انواع نرم افزارهای CAD/CAM برش
    تامین تجهیزات اتوماسیون ماشین الات برش
    تامین کنترلر سی ان سی ( CNC Controller) برای انواع ماشین های پلاسما، هواگاز، لیزر و واترجت
    تهیه و تامین کنترلر ارتفاع پلاسما، هولدر های تورچ پلاسما؛ کنترل ارتفاع هواگاز و ...
    طراحی مکانیزم های مخصوص برش
     طراحی تجهیزات جانبی ماشین برش هواگاز و  پلاسما
     اجرا انواع پروژه های صنعتی در زمینه برش و sheet metal
     اجرای کامل پروژه  (طراحی، شبیه سازی، ساخت و بهره برداری)
     ارائه بهترین راه حل با مناسب ترین قیمت برای ماشین سازان و تولید کنندگان

در بخش های زیر می توانید برخی از نمونه راهکار ها و راه حل های پارس اتوماسیون برای بهبود خطوط صنعتی و تولیدی را مشاهده نمایید.

plasma pipe cutting cnc machine

ماشین سی ان سی برش لوله با تکنولوژی پلاسما در این ماشین با کمک ترانس...

flame-cutting-cnc-machine

Plasma cutting cnc machine XBox used as remote control for better operation Plasma cutting cnc...

plasma cutting cnc machine

Plasma cutting Double torch 4 Axis plasma cutting by Tex Power-J Plasma cutting cnc machine...